Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Fyzioterapeut / ka

Profil společnosti:

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Zdravotnické ambulantní zařízení v Praze.

Náplň práce:

Fyzioterapie

Požadujeme:

Samostatnost, odbornou způsobilost (vzdělání, kurzy), příjemné vystupování, vstřícnost k pacientům

Nabízíme:

Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, příspěvek na další vzdělávání, flexibilní pracovní dobu (každý druhý pátek volný), mladý příjemný kolektiv

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 5. 2. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Lokalita: Praha
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.
Personální asistentka
224819391
Zařazeno v oborech: Zdravotnictví a sociální péče
Fyzioterapeut/Masér
Datum zadání: 5.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?