Hledáme novou kolegyni či kolegu do našeho týmu. Připojte se k nám a společně budeme poskytovat našim klientům tu nejlepší péči v oblasti účetnictví.

Jsme společnost, která poskytuje účetní, personální i daňové služby svým klientům. Těmi jsou především malé a střední společnosti. Dlouhodobě však spolupracujeme i s většími korporacemi a finančními institucemi.

Požadavky

Koho bychom mezi sebou rádi uvítali:

    • Finanční účetní se zkušeností minimálně 2-3 roky
    • S dobrou znalostí legislativy
    • Schopnou samostatně účtovat více účetních jednotek různých velikostí
    • Se základní znalostí angličtiny (pasivní – schopnost pochopit doklad v angličtině)
    • Znalost účetního programu Pohoda výhodou
    • Schopnou pracovat s MS Office (Excel, Word, Outlook)
    • Zkušenost s účtováním finančních institucí VÝRAZNOU VÝHODOU

Nabízíme

Co od nás můžete očekávat

    • Individuální přístup k pracovníkům
    • Podpora daňového poradce, auditora i ostatních kolegů při složitějších operacích
    • Možnost práce z domova (mimo kancelář)
    • Výrazná časová flexibilita – uvítáme i poloviční či třičtvrteční úvazek!

Pracovní náplň

Co bychom po vás potřebovali:

    • Komplexní zpracování vícero společností o různých velikostech
    • Zpracování přijatých a vydaných faktur, bankovní výpisy, platební příkazy
    • Daňová agenda – DPH, silniční daň, daň z příjmu
    • Roční závěrky společností
    • Komunikace s klienty

V hledání ideální spolupráce jsme velice flexibilní a máme zcela individuální přístup ke každému členovi týmu – ať už se jedná o formu spolupráce, časovou náročnost či práci mimo kancelář.

 Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na adresu job@kfin.cz  Pokud připíšete i pár řádek o vás, budeme rádi.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

31.3.2017