Finanční manažer jr.

Pro našeho klienta, zahraniční obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Finanční Manažer junior. Máte vzdělání ekonomické směru a zkušenost s controllingem, tvorbou obchodních a finančních reportů? Jste samostatná osoba, která je schopna řídit finanční cash flow malého obchodního zastoupení? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za řízení finančních toků
  • Odpovědnost za sledování a kontrolu nákladů
  • Spolupráce s finančním ředitelem celé skupiny v zahraničí
  • Spolupráce s externí účetní firmou
  • Tvorba finančních a obchodní reportů
  • Platby, daňová problematika
  • Administrativa reklamací (spolupráce s externími servisními techniky)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxe v oblasti financí (controlling, účetnictví) minimálně 3 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Velmi dobré analytické dovednosti, pečlivost, spolehlivost
  • Organizační schopnosti
  • Nástup 2/2017

Nabízíme:

  • Odpovědnou samostatnou práci ve stabilní obchodní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Pracoviště: Praha 5

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Smíchov)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.12.2016