Nabídka již není aktuální

Finanční kontrolor

Pro velmi úspěšnou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici Controllera. V případě, že máte několikaleté zkušenosti s obdobnou pozicí, jste analytický a schopný a umíte perfektně anglicky, neváhejte reagovat!

CONTROLLER

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • Příprava měsíčních a čtvrtletních zpráv, konsolidace analýz
  • Příprava rozpočtu
  • Aktualizace stavů v systému SAP
  • Zajišťování účetních závěrek
  • Reporting pro prodejní tým z ČR a SK
  • Tvorba cenových kalkulací
  • Práce se SharePointem
  • Tvorba podkladů pro náklady
  • Operativní řešení komplikací
  • Zjišťování stavu a kontrola aktuálnosti dat

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání v oblasti obchodu nebo ekonomie
  • Zkušenosti v oblasti controllingu výhodou
  • Plynule ústní i písemné komunikační dovednosti v angličtině
  • Pracovní znalost systému SAP
  • MS Office pokročilé uživatele
  • Analytické schopnosti
  • Flexibilita a spolehlivost
  • Ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • Perspektiva zodpovědný práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivační odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Na dobu určitou Pracovní smlouva na 2 roky. Pozice je náhradou za mateřskou dovolenou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [e-mail byl skryt] . Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Moravskoslezský kraj
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Finanční poradenství
Datum zadání: 30.12.2014