Nabídka již není aktuální

Máte ekonomické vzdělání?

Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit? Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým? Máte zájem pracovat v úspěšné společnosti? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta v okrese Jičín hledáme vhodného uchazeče na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR JUNIOR

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (vhodné i pro absolventy)
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • orientace v oblasti účetnictví
  • pokročilá znalost MS Office (především Excel)
  • přesnost, spolehlivost a důslednost
  • schopnost samostatné práce
  • znalost SAP výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • správa CO kmenových dat v SAP
  • pravidelný reporting do mateřské společnosti
  • investiční controlling
  • dílčí práce v oblasti výrobních kalkulací
  • příprava analýz pro vedení společnosti
  • spolupráce na měsíčních závěrkách

NABÍZÍME:

  • zaměstnání v prosperující společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup možný ihned

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu [e-mail byl skryt], tel. 725 562 671 Těšíme se na spolupráci s Vámi! Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

22.1.2017