Financial Planning & Analysis Professional

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se pozemním odbavením v rámci letecké přepravy, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Finanční manažer

Co Vás čeká:

  • Kompletní zodpovědnost za oblast financí a risk managementu
  • Zodpovědnost za strategické řízení financí
  • Řízení Cash-flow
  • Stanovení pravidel a dohled nad řízením finančních rizik
  • Tvorba a kontrola finančních plánů a rozpočtů
  • Spolupráce na účetních závěrkách, vyhodnocování a intrpretace výsledků
  • Odpovědnost za reporting a controlling

Co Vám nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení - až 55 000 Kč
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 13. a 14. plat
  • Mimořádné odměny
  • Příspěvky na PP
  • Stravenky

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání - ekonomického směru
  • Prokazatelnou praxi v oboru
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Flexibilitu, možnost služebních zahraničních cest
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

11.1.2017