Event manažer červenec srpen

Jsme agentura zaměřená na výchovu a vzdělávání dětí, která pořádá zážitkové školy v přírodě, dětské tábory a další akce pro děti. Využíváme principů zážitkové pedagogiky a témat atraktivních pro dnešní děti.

Na naše dětské akce hledáme provozního manažera.

Co Vás čeká?

    • Zastupování naší kanceláře na akci
    • Organizování a vedení instruktorů tábora
    • Hodnocení instruktorů
    • Dohlížení na dodržování bezpečnostních zásad
    • Komunikace s rodiči
    • Vedení dokumentace
    • A hlavně dovádění s dětmi

Co od Vás očekáváme my?

    • Kladný vztah k tábornictví a k dětem
    • Zkušenost s vedením lidí nebo organizováním akcí
    • Organizační schopnosti
    • Zodpovědnost a duševní vyzrálost

Vaší výhodou bude:

    • Vzdělání v oblasti pedagogiky nebo psychologie
    • Řidičský průkaz
    • Základy angličtiny

Rádi Vás uvítáme v našem týmu! Budeme rádi, když nám pošlete Váš životopis s fotkou a motivační dopis na job@ckrobinson.cz nebo lenka@ckrobinson.cz.

Centrum Robinson

www.ckrobinson.cz

Tel.: 00420 734 227 289

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (Táborská 2022)

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.3.2017