Nabídka již není aktuální

Engineer v oblasti elektro

Pro našeho klienta - mezinárodní výrobní společnost- hledáme motivované kandidáty pro nové otevřenou pozici:

Náplň práce:

Vývoj HW, návrh řešení HW, tvorba schémat a layoutu DPS, tvorba dokumentace
Řešení technických otázek s dodavateli
Zkoušky a měření vzorků
Spolupráce s ostatními odbornými týmy
Spolupráce s vývojovým centrem v Německu při definici úkolů a řešení elektroniky výrobků
Spolupráce s výrobním závodem při hledání inovativních řešení a podpora jejich zavádění do výroby

Požadavky na uchazeče:

VŠ/SŠ vzdělání v elektronice nebo příbuzném oboru
Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
Znalost elektroniky, mikropočítačové techniky
Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
zajímavou práci v nadnárodní společnosti
možnost využití cizích jazyků
osobní i profesní růst
moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování a benefitů

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt]
Lokalita: Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektrotechnik
Datum zadání: 14.1.2015