Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

ELEKTROÚDRŽBÁŘ (17 000 – 30 000 Kč)

Hledáme šikovného elektroúdržbáře, který má vzdělání a praxi v elektrotechnice. Baví vás elektro a chcete pracovat pro stabilní společnost? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce:

oprava, seřízení a údržba strojů, výrobních linek a vstřikolisů
preventivní kontroly strojů a výrobních linek
instalace nových strojů a jejich uvádění do provozu

Požadavky:

SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
platná vyhláška 50/78 Sb.
zkušenosti ze vstřikolisovny velkou výhodou, ne však nutnou podmínkou
samostatnost a spolehlivost
proaktivní přístup

Nabízíme:

zázemí stabilní mezinárodní společnosti
dobré finanční ohodnocení, bonusy za neabsenci
zaměstnanecké benefity
týden dovolené navíc, příspěvek na firemní stravování

nástup: dohodou
lokalita: Olomoucký kraj (Prostějovsko, Olomoucko)
Lokalita: Olomoucký kraj
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Spin HR s.r.o.
Mgr. Veronika Kubjátová
+420 737 090 004
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik
Datum zadání: 9.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?