ELEKTROTECHNIK - Technik + 10.000 náborový příspěvek

Získejte praxi, rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu – opravy elektroniky, hledáme kandidáty na pozici Elektrotechnika - diagnostika a pro opravy elektroniky.

Náplň práce:

- Diagnostika elektroniky - vyhledávání závad
- Oprava elektronických zařízení - výměna komponentů, práce s pájkou
- Zadávání dat do interní databáze

Nabízíme:

- Možnost získání praxe pro absolventy
- Práci v dynamické mezinárodní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení celkově až 30.000,- Kč/ brutto za měsíc + 10.000náborový příspěvek
- Práci na HPP
- Perspektivu profesního a kariérového růstu
- Dotované stravování
- Zajištěn svozový autobus přímo z Prahy zdarma
- Bonusový systém, benefity
- Zaškolení ve spolupráci s trenérem

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Požadujeme:

- Minimálně SŠ/SOU vzdělání (elektronika, elektrotechnika, telekomunikační technika) - slaboproudá elektronika nebo praxe
- Zkušenosti s pájením – mikropájka, trafopájka
- Orientace v elektronických schématech
- Znalost AJ - výhodou
- Uživatelská práce s PC (Excel, Word)
- Ochota pracovat ve směnném provozu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.4.2017