Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

ELEKTROMECHANIK - okres Děčín

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce:

  • samostatně zapojuje elektrorozvody strojů a zařízení dle výkresové dokumentace,
  • samostatně seřizuje a oživuje elektrické funkce strojů a zařízení dle předepsaných postupů,
  • provádí základní mechanické činnosti spojené s úkolem.

Požadujeme:

  • praxe v oboru min. 3 roky,
  • zkušenosti se zapojováním automatických a robotických zařízení výhodou,
  • práce s výkresovou dokumentací,
  • orientace v pneumatických systémech,
  • orientace v elektromechanice,
  • řidičský průkaz „B“.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v mladém kolektivu,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • osobní rozvoj, další profesní růst,
  • odborné vzdělávání.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz
Lokalita: Ústecký kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Henriett Kalvas

+420 773 785 556
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektromechanik
Datum zadání: 10.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?