Nabídka již není aktuální

Elektro designer

Pro našeho klienta - významnou mezinárodní strojírenskou společnost -hledáme vhodné kandidáty pro nově otevřenou pozici:

Náplň práce:

Definice technické specifikace a analýza funkčnosti projektu dle potřeb zákazníka
Zpracování elektrických schémat projektu
Spolupráce na přípravě automatické aplikace s vazbou na elektrická schémata
Participace na vývoji nových prototypů po stránce elektrické
Poskytování technické podpory zákazníkům.
Zpracování technické dokumentace k projektům
Úzká spolupráce s projektovým manažerem a testovacími inženýry

Požadavky na uchazeče:

VŠ vzdělání elektrotechnického směru/automatizace
Min. 4 roky odborné praxe na podobné pozici
AJ na komunikativní úrovni slovem a písmem podmínkou
Zkušenosti s tvorbou elektrických schémat pro nízkonapěťové rozvaděče
Znalost SW na zpracování elektrických schémat – SchemELECT, AUTOCAD
a ERP systému výhodou
Znalost PLC programování výhodou

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení
Široká škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 13.mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění apod.)
Příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti
Pracoviště: Praha

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš profesní životopis (v ČJ a AJ) na adresu:
[e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektrotechnik
Datum zadání: 6.3.2015