Hledáme stavební elektrikáře s komunikativní znalostí německého jazyka! Možná práce ve dvojicích, kde jeden hovoří plynně německy, avšak jednotlivci s němčinou jsou preferováni.

NÁPLŇ PRÁCE:

Veškeré práce, převážně na stavbách, spojené s elektřinou: vysekávání otvorů do stěn a podlah tahání kabelů do lišt, rour nebo hadic instalace elektrických rozvaděčů, jističů, usměrňovačů, zásuvek a dalších zařízení, jejich revize, opravy a rekonstrukce

POŽADUJEME:

Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni Vyučení v oboru velkou výhodou! Praxe na stejné pracovní pozici min. 3 roky Ideální je vlastní auto, případně řidičský průkaz sk. B. Nástup IHNED. spolehlivost přesnost samostatnost

NABÍZÍME:

Místo práce: Německo, Rakousko Nabízený plat (hrubého): 10 - 15 EUR/hodina dle pracovních zkušeností a jazykové vybavenosti Termín nástupu: IHNED Druh pracovního poměru: plný úvazek německá pracovní smlouva dlouhodobý kontrakt ubytování hrazeno zaměstnavatelem V případě zájmu zasílejte svá CV v NĚMECKÉM JAZYCE s fotografií!

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

31.8.2016