Pracovní agentura Frader s.r.o. nabízí zprostředkování zaměstnání v Německu, zejména v oblastech zdravotnictví, průmyslu a stavebnictví již od roku 2006. V současné době hledáme schopné uchazeče na pozici: Elektrikář - Německo

Pro tuto pozici potřebujete:

SOU/SŠ v oboru elektro NJ – pokročilá znalost (nutnost domluvit se a reagovat) Elektro vyhláška č.50/1978 Sb. - nemusí být platná Manuální zručnost Schopnost pracovat v týmu Spolehlivost Pečlivost Pracovitost

Náplň práce:

Elektro-montážní práce v oblasti stavebnictví Zapojování elektro obvodů v budovách Práce dle elektro/technické dokumentace na různorodých projektech a stavbách

Co nabízíme?

Nadstandardní finanční ohodnocení Zdokonalení v německém jazyce Praxi a praktické zkušenosti Své profesní CV zasílejte se svou aktuální fotografií, děkujeme.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

12.8.2016