Nabídka již není aktuální

Elektrikář

Pro stabilní silnou společnost sídlící na Strakonicku hledáme na pozici

ELEKTRIKÁŘE

Náplň práce:

  • řídit a samostatně provádět opravy, seřizování měř. a reg. přístrojů,

řídících a vážících systémů a signalizačních smyček
  • samostatně pracovat na elektro zařízeních závodu, zodpovídá za kvalitu

poruchové údržby a dobrý technický stav zařízení
  • operativně odstraňovat poruchy na elektro zařízení závodu
  • provádět zkoušky po opravách výrobního zařízení závodu
  • provádět funkční zkoušky polovodičových zařízení, jejich opravu a vyhodnocení

výsledků zkoušek

Požadujeme:

  • vyučen v oboru elektro, platnost vyhlášek
  • praxe na pozici provozní elektrikář, apod.
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • základní znalost práce s PC
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • stát se členem významné společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek do dopravu,
  • měsíční a čtvrtletní ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, tak své profesní životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte na adresu [e-mail byl skryt] tel.721 258 304

Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci!

Lokalita: Jihočeský kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektrikář
Datum zadání: 21.4.2015