Nabídka již není aktuální

Elektrikář ve výrobě

NÁPLŇ PRÁCE:

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme elektromechanika údržby.

Náplň práce:

  • oprava el. závad např. v provozu na strojích
  • práce na PC
  • možnost práce ve výškách
  • práce ve 3 směnném (8h směna) nebo nepřetržitém provozu (12h směna)
  • manuální práce vhodná především pro muže

POŽADUJEME:

  • ukončené SS vzdělání (přednostně technického směru)
  • VYHLÁŠKU č. 50 § 6 a výše
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost softwarů PLC VÝHODOU
  • schopnost týmové práce
  • maximální spolehlivost
  • fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost
  • ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat ve 3-směnném nebo nepřetržitém provoze
  • bydliště v Ústí nad Labem a blízkém okolí

NABÍZÍME:

  • práce na hlavní pracovní poměr, dlouhodobé zaměstnání
  • mzda od 18.000 Kč + až 20 % bonusové ohodnocení + příplatky za směny
  • stravenky, flexipasy
  • periodické lékařské prohlídky, péče o zdravotní stav zaměstnanců
  • velký důraz na dodržování bezpečnosti práce
  • velmi osobní přístup společnosti ke svým zaměstnancům

KONTAKT:

V případě zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt].

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Ústecký kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektrikář
Datum zadání: 10.7.2015