Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

24.1.2017 Svářeč CO2 s ubytováním Zlínský kraj
22.1.2017 Provozní rekreačního střediska Zlínský kraj
20.1.2017 Technik inteligentních budov – Zlín Zlínský kraj
20.1.2017 Technik - kontrolor kvality Zlínský kraj
20.1.2017 Ekonom – samostatná účetní Zlínský kraj

Elektrikář silnoproud - Zdounky

Pro našeho prosperujícího zákazníka vyrábějící nízkonapěťové rozvaděče hledáme zaměstnance na pozici: Elektrikář silnoproud, místo je vhodné i pro absolventy!

Náplň práce:

  • kompletace a montáž rozvaděčů včetně zapojení dle dokumentace

Nabízíme :

  • moderní pracovní prostředí
  • dlouhodobý pracovní poměr
  • 1směnný provoz
  • příspěvek na důchodové pojištění a na dopravu do práce
  • firemní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zaučení, kariérní růst

Požadujeme:

  • vyučen SOU/SŠ obor silnoproud
  • praxe výhodou, není podmínkou
  • zodpovědný přístup k práci

Místo výkonu práce: Zdounky
Mzda: od 15 000kč do 40 000kč (hodinová úkolová mzda)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem!
Lokalita: Zlínský kraj (Zdounky) Zobrazit místo na mapě
Hrubá mzda za měsíc: 15000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektrikář
Datum zadání: 6.1.2017