Hledáme pro obsazení nové pracovní pozice šikovného a zručného zaměstnance pro našeho významného klienta v Brně ve Slatině.

Profil:

Ideální kandidát je původem elektrikář/zámečník nebo mechanik/opravář výrobních zařízení.

Pracovní náplň:

zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních údržba strojů a zařízení dle plánů údržby diagnostika a analýza závad a jejich předcházení odstraňování poruch na zařízeních generální opravy strojů a zařízení úzká spolupráce s výrobou ochota učit se novým věcem práce v třísměnném provozu

Požadujeme:

ÚSO, SŠ strojírenského směru Manuální zručnost, technické znalosti, časová flexibilita Aktuální platnost vyhlášky č.50/1978Sb., § 6 Čtení technické dokumentace (elektrická schémata, strojní výkresy) ŘP skup. B Praxe s měřidly (posuvka, úchylkoměr)

Nabízíme:

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU NEURČITOU motivující finanční ohodnocení vysoké finanční bonusy (kvartální přítomnost v práci, životní poj.) možnost stravování nástup možný ihned V případě zájmu zašlete životopis na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Lanžhotská 3448/2)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Automobilový průmysl
Opravář

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.2.2017