Elektrikář a údržbář Brno

Hledáme nové a šikovné elektrikáře a údržbáře do stabilní nadnárodní společnosti v Brně, nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Brno Nástup: Září 2016

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod slévárenských strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu a opravy
  • údržba strojů a zařízení dle plánů údržby
  • generální úpravy strojů a zařízení
  • inovace na stávajících zařízeních
  • instalace nových zařízení

Co požadujeme:

  • ÚSO, SŠ strojírenského směru
  • svářečský průkaz výhodou
  • znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou
  • ochotu pracovat ve 2směnném provozu (12hodinové směny)
  • znalost hydrauliky a pneumatiky
  • řidičský průkaz obsluhy manipulačního vozíku výhodou
  • strojní obrábění výhodou
  • spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • odpovídající finanční ohodnocení + docházkový a výrobní bonus
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
Zaujala Vás nabídka práce? Pošlete nám svůj životopis s telefonním kontaktem e-mailem, případně se informuje telefonicky. Do předmětu e-mailu „Elektrikář a údržbář - Brno“.

Kontakty:

Email: [e-mail byl skryt] Telefon: +420 601 601 224

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.2.2017