Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

17.1.2017 OPERÁTOR VÝROBY 10 – Ostrov u Stříbra Stříbro
16.1.2017 Příprava technické dokumentace, obj727 STŘÍBRO
16.1.2017 Vedoucí vstupní kontroly, obj614 STŘÍBRO
16.1.2017 Technik kvality, obj723 STŘÍBRO

Disponent/ka, obj724

Pracovní náplň
  • zpracování zakázek po administrativní stránce tisk, kontrola, kompletace, distribuce na dílnu, skenování
  • kontrola docházky
  • školení a zaškolování zaměstnanců, lékařské prohlídky - personalistika

Nabízíme
  • motivující práci
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující příjem + roční bonus, přesčasové příplatky
  • pravidelné zhodnocení mzdy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení
  • možnost jazykových kurzů a dalšího vzdělávání
  • příspěvek na dopravu, vlastní doprava pro zaměstnance
  • lokalita Stříbro

Požadujeme
  • středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC - Microsoft Office, Brain, TIS
  • NJ mírně pokročilý alespoň v písemné podobě
  • schopnost pracovat v týmu

Lokalita: STŘÍBRO (Karla Englische 6) Zobrazit místo na mapě
Hrubá mzda za měsíc: 30000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Administrativní práce
Referent/ka
Datum zadání: 16.1.2017