Nabídka již není aktuální

Designér

Pro našeho klienta - zahraniční společnost, která právě vstupuje na český trh - hledáme vhodné kandidáty(ky) pro nově otevřenou pozici:

DESIGNÉR

Náplň práce:

Samostatné řešení vývojových úkolů v oblasti designu
Zpracování výkresů a projekčních podkladů
Příprava podkladů pro zadání tisků 3D prototypů
Příprava podkladů pro zadání výroby forem pro výrobu finálních produktů
Úzká spolupráce s výrobou a obchodním oddělením

Požadavky na uchazeče:

SŠ/ VŠ relevantního směru
AJ na dobré úrovni (další jazyky vítány)
Dobrá znalost Photoshopu, AutoCadu, Ilustratoru
Široký rozhled v moderních designových trendech

Nabízíme:

Zázemí stabilní zahraniční společnosti
Velmi dobré platové podmínky, včetně 13. mzdy
Možnost profesního rozvoje

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: Marketing, média, reklama, PR
Designér/Grafik
Datum zadání: 11.11.2014