DESIGNER/MECHANICAL ENGINEER with ENG (až 65.000,-

Nabídka již není aktuální

Ovládáte konstrukční systém Creo 3.0? Máte VŠ strojní, máte praxi na této pozici a hovoříte AJ? Pokud hledáte práci v Brně, pak hledáme právě Vás! Zahraniční významná společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: DESIGNER/MECHANICAL ENGINEER with ENG (až 65.000,- Kč)

Náplň práce:

  • vývoj nových produktů a vylepšování stávající řady
  • návrhy v Creo 3.0
  • provádění konstrukčních výpočtů a analýz
  • účast na mezinárodních projektech
  • tvorba technické dokumentace
  • řešení konstrukčních problémů
  • kooperace s dalšími zahraničními odděleními
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ strojního zaměření
  • praxi s programem Creo 3.0
  • znalost norem a pravidel souvisejícími s technickými výkresy
  • komunikativní znalost AJ
  • analytické a metodické dovednosti
  • proaktivitu, schopnost řešit problémy

Nabízíme:

  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • 5 dní dovolené navíc
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • každodenní využití AJ
  • flexibilní pracovní doba
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity, další akce
  • místo pracoviště: Brno
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis V ČESKÉ I ANGLICKÉ VERZI na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024 Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

2.2.2017