Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

23.2.2017 Samostatný strojní zámečník Plzeňský kraj
22.2.2017 Operátor údržby Plzeňský kraj
22.2.2017 Programátor PLC Plzeňský kraj
21.2.2017 Samostatný technik ve výrobě Plzeňský kraj
21.2.2017 Procesní inženýr Plzeňský kraj

Design Engineer - Electrical

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Nýřany
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Tvorba elektrické dokumentace, schémat, seznamu dílů ve spolupráci s mechanickým oddělením
  • Rozvoj E-CAD systému, včetně přípravy databáze a symbolů
  • Kontakt se zákazníky a dodavateli ohledně produktových specifikací
  • Kontrola a zavádění standardů zákazníka
  • Podpora nabídek a prototypových sérií

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • Dobré komunikativní dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME:

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Zaškolení, možnost dalšího vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 13.1.2017