Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Design Engineer - Electrical

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Nýřany
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Tvorba elektrické dokumentace, schémat, seznamu dílů ve spolupráci s mechanickým oddělením
  • Rozvoj E-CAD systému, včetně přípravy databáze a symbolů
  • Kontakt se zákazníky a dodavateli ohledně produktových specifikací
  • Kontrola a zavádění standardů zákazníka
  • Podpora nabídek a prototypových sérií

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • Dobré komunikativní dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME:

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Zaškolení, možnost dalšího vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?