Dělník ve výrobě/Pardubice

Nabídka již není aktuální.

Hledáme vhodné pracovníky na pozici Dělník ve výrobě.

NABÍZÍME:

      •  stabilní zaměstnání v automotive průmyslu
      •  korektní jednání
      •  zaškolení a pracovní oděv
      •  možnost spolupráce na HPP/ DPP / DPČ
      •  zajímavá pracovní příležitost s možností kariérního postupu a motivujícím finančním ohodnocením
      •  možnost nástupu ihned nebo dohodou
      • v případě zájmu možnost ubytování

Mzda od 90,- až 120,-Kč/hod.

NÁPLŇ PRÁCE:

      •  manuální práce v našich prostorech nebo u našich zákazníků

POŽADUJEME:

      • manuální zručnost, praxe v oboru výhodou
      • ŘP skupiny B výhodou, platný průkaz na VZV výhodou
      • dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje i v sedě
      • ochotu pracovat na směny 8/12 hod., ochotu cestovat za prací
      • SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
      • SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.4.2017