Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Dělník do průmyslové výroby knih

Hledáme kandidáty na pozici Operátor výroby!

Náplň práce:

  • Práce ve výrobě, kompletace výrobků, ruční oprava knih
  • Odpovědnost za dodržování kvality výroby

Požadujeme:

  • Pracovní nasazení a odpovědnost ke svěřenému úkolu
  • Ochota k dalšímu profesnímu rozvoji
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Dojezdnost z Brna do Pohořelic

Nabízíme:

  • Nadstandartní výdělek 19 000,-+ bonusy
  • Zaměstnanecké benefity jako závodní stravování, 13. plat atd.
  • Profesní růst
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu nás kontaktujte na adela.turkova@jobleader.cz nebo použijte automatickou odpověď a přiložte své CV.
Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Adéla Turková

+420 608 094 555
Zařazeno v oborech: Administrativní práce
Administrativní pracovnice/ík
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?