Dělník/dělnice montážní linky

KeXeK s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta sídlícího v Brně (Slatina) hledáme vhodné kandidáty na pozici: Dělník/dělnice montážní linky.

Náplň práce:

obsluha zařízení na výrobu solárních panelů. Práce není náročná, pouze se u ní stojí.

Požadujeme:

Manuální zručnost Spolehlivost Praxe ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou

Ochota pracovat ve směnném provozu:

(denní směny 6:00–18:00, noční směny 18:00–6:00 – střídají se).

Nabízíme:

Nástup na pracovní smlouvu HPP Výkonnostní bonusy Mzdové ohodnocení 14.000–18.000kč v čistém Možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu Ubytování zdarma

Zaujala Vás nabídka práce?

Volejte nám na tel. číslo 773 741 814 (po-pá 8:00 – 16:00) anebo si zašlete svůj životopis na naši emailovou adresu [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.1.2017