DĚLNÍK/CE - OBSLUHA ZAŘÍZENÍ, 85 -90 Kč/hod Uh. Hradiště

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Náplň práce: - práce ve tří směnném provozu (8,5 hod směny) - obsluha strojů a zařízení, pískování ve slévárně – tryskání zbytků skořepin z odlitků, tryskání povrchu odlitků korundem.

Požadujeme: - SOU - praxe v oboru výhodou - fyzická zdatnost - manuální zručnost Nabízíme: - práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na stravu 32Kč/směnu - příspěvek na dopravu, nebo ubytování zdarma - místo výkonu práce Uherské Hradiště - výhodné platové podmínky 85Kč/hod netto - nástup možný IHNED Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit: - telefonicky na čísle +420 604 142 829 Své životopisy zasílejte na e-mail: [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Mařatice (Uherské Hradiště)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.7.2017