Dělnice/Dělník ve výrobě zdrav. prostředků.Vev. Bítýška

Nenáročná práce v čistém prostředí, muži/ženy Pro našeho klienta, který patří s počtem 1400 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distrubutory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice, hledáme šikovné uchazečky a uchazeče na pozici dělnice/dělník ve výrobě.

Nabízíme:

MZDA až 17 000Kč garanci dlouhodobě stabilní práce příspěvek na zdraví a relax příspěvek na dojíždění týden dovolené na víc závodní stravování práci v čistém prostředí

Požadujeme:

manuální zručnost chuť pracovat spolehlivost

Náplň práce:

příprava komponentů pro výrobu skládání operačních roušek práce v třísměnném provozu pomoc při balení hotových výrobků. možnosti kariérního růstu Místo pracoviště: Veverská Bítýška Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte, nebo zašlete Váš životopis, popřípadě se k nám dostavte osobně na pobočku, na ulici Josefská 10. Tel.č.: 730 871 075

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.10.2016