Data Miner pro Marketingové oddělení Pro svého klienta, finanční společnost, hledáme nového kolegu do marketingového týmu na pozici Data Miner/ Datový analytik Je zodpovědný za tvorbu analýz, pravidelných reportů a výběrů dat pro kampaně.

Náš kandidát by měl mít:

VŠ vzdělání technického směru a minimálně 1 rok praxe na podobné pozici. Hledáme kandidáta, který má analytické myšlení, aktivní přístup ke tvorbě analýz a reportů včetně jejich automatizace. Náš kandidát musí ovládat programování v SQL a pokročilou znalost MS Office (Excel, Access).

Pracovní náplň:

Příprava dat z klientské databáze pro tvorbu analýz a reportů Hledání vazeb v datech a chování klientů Predikování nákupu produktů a chování klientů Sumarizace formou užitečných shrnutí, grafů, vysvětlení trendů a doporučení Analytická příprava dat pro cílené oslovení klientů v rámci kampaní Vyhodnocování kampaní a aktivit na klientskou bázi + předkládání návrhů a doporučení Přímá účast na budování a rozvoji analytického datamartu (datového skladu pro potřeby analýz a CRM) Přímá účast na implementaci kampaňového nástroje Komunikace s externími a interními klienty

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru Minimálně 1 rok na podobné pozici Aktivní znalost SQL Středně pokročilá znalost anglického jazyka je výhodou Zkušenost s prediktivním modelováním Znalost statistických metod a jejich praktické aplikace v oblasti analýz a CRM Pokročilá znalost MS Office (Excel, Access) Zkušenost s prací s databázemi (My SQL výhodou) Analytické myšlení a pozitivní vztah k číslům a analýzám

Nabízíme:

Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemnou atmosféru v profesionálním pracovním prostředí Odpovídající finanční ohodnocení Zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, stravenky, odměny) Možnost seberealizace

Ostatní informace:

Nástup Ihned Místo výkonu práce: Nové Butovice, Praha 5, u metra B

Pracoviště:

Praha 1

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.5.2016