Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

24.1.2017 Inženýr zákaznické kvality Plzeňský kraj
24.1.2017 Kontrolor kvality - vhodné i pro absolventy Plzeňský kraj
23.1.2017 Operátor CNC stroje, od 100 Kč/hod. Plzeňský kraj
23.1.2017 Operátor výroby (řezač skla), Stod, až 20.000… Plzeňský kraj
23.1.2017 Svářeč – svařovací robot, Plzeň, od 17.000 Kč Plzeňský kraj

Customer quality engineer

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici CUSTOMER QUALITY ENGINEER

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajišťování analýzy součástek z výroby, ve spolupráci s odděleními kvality, konstrukce a R&D
  • komunikace se zákazníky v oblasti zajištění kvality a týkající se oprav
  • monitorování a vyhodnocování záručních oprav
  • prověřování a vyhodnocování prvků v oblasti jakosti
  • za nápravná opatření a jejich kontrolu
  • dodržování systému jakosti, za analýzu vad

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na kvalitu)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • praxe v oblasti kvality či konstrukce minimálně 3 roky
  • zkušenost s nástroji kvality
  • samostatnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti

NABÍZÍME:

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
  • pracovní doba 7,5 hodiny
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.1.2017