Nabídka již není aktuální

Pro významného klienta v oblasti logistiky a dopravy hledáme pracovníka na pozici TeamLeadera.

Náplň práce:

  • zajišťování celního servisu externích zákazníků a zákazníků ostatních oddělení
  • dodržování interních procesů a smluvních vztahů
  • vedení evidencí v souladu s platnou legislativou a aktivní seznamování se změnami
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci nastavení interních procesů
  • komunikace s klienty
  • fakturování výkonů oddělení, sledování a vyřizování pohledávek
  • zastupování vedoucího oddělení po dobu jeho nepřítomnosti
  • dodržování předpisů BOZP, PO
  • dodržování procesů v rámci First Choice

Požadujeme:

  • znalost celní problematiky
  • uživatelskou znalost PC
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci, komunikativní osobnost
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní firmě na HPP - doba neurčitá
  • nástup možný ihned
  • velmi vysoké platové ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • další firemní benefity

Pracoviště:

Karlovarský kraj

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Datum zadání:

11.4.2017