Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici controller

Náplň práce:

Zpracování účetnictví, daňové agendy. Zpracování a hodnocení plánů (controlling a reporting) v rámci společnosti i holdingu. Zpracovávání ekonomických analýz a projektů.

Požadujeme:

Minimálně ÚSO vzdělání ekonomického směru. Znalost práce dle IFRS a CAS. Práce v programu SAP. Ekonomické myšlení, samostatné rozhodování. Základní znalost angličtiny výhodou.

Nabízíme:

Zajímavou a perspektivní práci v prostředí moderní teplárenské společnosti. Možnost dalšího vzdělávání. Odpovídající platové podmínky, bonusy, prémie. Nadstandardní zaměstnanecké výhody (příspěvky na stravování, životní, penzijní pojištění, možnost se domluvit na osobním rozvoji.

informace

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

25.2.2017