Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, významná výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta Controller

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava plánu (Budget)
  • Forecast – předpověď výsledků plánování budgetu (měsíčně)
  • OPEX – přehled provozních výsledků a výdajů
  • CAPEX – investice, nákup majetku
  • Stock-taking process driver (proces inventur)
  • Implementace procesů a jejich zlepšování (CIP)
  • Finanční analýzy a fin.reporting provozního výsledku (MARS - Management entity reporting = interní termín)
  • Údržba standardních cen, materiálu a výrobků v system (kalkulace nákladů, analýza profitability produktů, ocenění výrobků v system)
  • Měsíční uzávěrka (rezervy, klíčové ukazatele KPI)
  • Podle pokynů nadřízeného plní další úkoly, které svou povahou spadají do charakteru pracovního místa

POŽADUJEME:

  • VOŠ/VŠ zaměření ekonomika / controlling
  • praxe v oboru 2-3 roky z oblasti financí
  • znalost českého účetnictví a manažerského účetnictví
  • zkušenosti ve výrobní oblasti (automotiv) výhodou
  • znalost ERP systémů (SAP)
  • pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • výborná komunikace NJ/AJ, zejména znalost odborné terminologie
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, smysl pro týmovou spolupráci
  • schopnost pracovat s termíny, pečlivost
  • schopnost efektivní komunikace na všech úrovních
  • ŘP skup.B

NABÍZÍME:

  • stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
  • motivační systém odměňování včetně 13. platu,
  • penzijní připojištění
  • 5 dní dovolené navíc, pružná pracovní doba
V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 725 817 242

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

21.1.2017