Číšník , Servírka - Špindleruv Mlýn, práce s možností ubytování

Nabídka již není aktuální.

Požadujeme:

Vyučení v oboru a praxe (výhodou, ne podmínkou) Znalost AJ nebo NJ Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, flexibilitu Ochotu pracovat i o víkendech

Pracovní náplň:

Obsluha zákazníků Správné účtování cen dle platných ceníků přes registrační pokladnu Hmotná odpovědnost za svěřené hodnoty Kontroluje stav zásob Průběžně odnáší nádobí ze stolů, obsluha myčky Zabezpečení a udržování čistoty na středisku

Nabízíme:

Zaměstnání v rozvíjející se společnosti, s možností získání praxe v zahraničí Ubytovaní přímo v areálu střediska za zvýhodněnou cenu Benefity lyžařského střediska (Skipass, slevy v obchodech) a další možné benefity Měsíční mzda od 12 000,- Kč + 3 000 Kč osobní ohodnocení + tipy Nástup v průběhu prosince. Pokud Vás naše nabídka oslovila tak zašlete Váš životopis na email [e-mail byl skryt] a jako předmět emailu uveďte Obsluha v gastro provozu. Pro více informací je možné zavolat na telefonní číslo +420 603 735 408 Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Jugoslávská 620/29)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.11.2015