Pro našeho významného klienta se sídlem v Jižních Čechách hledáme vhodného kandidáta/ku na procovní pozici CFO

Náplň práce:

  • vedení účetnictví, pravidelné reporty, controlling
  • kontrola nákladů firmy a finančních rizik nových projektů
  • komunikace s ostatními odděleními, mateřskou společností v zahraničí a úřady
  • tvorba analýz a plánů, sestavování rozpočtů, schvalování nákupu hmotného majetku a investic

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • podmínkou komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • podmínkou alespoň 5 let na obdobné pracovní pozici
  • znalost financí, účetnictví, daní a kalkulací
  • odpovědnost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • mobilní telefon i k soukromému užívání, notebook, 13. plat, 5 týdnů dovolené + další benefity
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. !!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.5.2015