Nabídka již není aktuální

Business manažer automotive

Pro klienta, který se zabývá výrobou plastových komponentů do vozidel, hledáme vhodného uchazeče na níže uvedenou pozici. Jste li schopni se orientovat v obchodu, máte technické povědomí a ovládáte jeden z jazyků - angličtina, němčina či francouzština, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • inovace v oblasti plánovaných strategií
  • rozvoj obchodních příležitostí společnosti
  • návrhy a realizace business plánů, dohled nad jejich plněním
  • návrhy strategií pro vstup na nové trhy
  • aktivní komunikace s business management skupinou v zahraničí

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • orientace na obchod
  • zkušenosti z prostředí výroby
  • zkušenosti s plánováním strategií (marketingové, obchodní výhodou)
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • komunikativní znalost jednoho z jazyků: angličtina, němčina, francouzština

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s mezinárodní účastí
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • školení a možnost rozvíjet své jazykové dovednosti
  • nástup možný ihned, nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: Personalistika a lidské zdroje
HR bussiness partner
Datum zadání: 24.1.2015