Brusič na plocho v 1 směnném provozu - kusová výroba

Pro našeho klienta, českou společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se zakázkovou výrobou v oblasti strojírenství, hledáme zkušeného a manuálně zručného člověka

na pozici:

Brusič na plocho v 1 směnném provozu Jedná se o kusovou výrobu – v malých sériích.

Náplň práce:

Obsluha brusky Kontrola přesné strojírenské výroby Čtení v technické dokumentaci

Požadujeme:

SOU/SŠ strojírenského zaměření Min. 2– 3 roky praxe v oboru Znalost čtení technické dokumentace Manuální zručnost

Nabízíme:

Pracovní doba: 1 směnný provoz, 6:00– 14:30, pondělí – pátek Motivující finanční ohodnocení- podle délky praxe Stravenky v hodnotě 80 Kč jídelna, kantýna 4 týdny dovolené Pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo ve kmenu společnosti 3 dny proplaceného volna během Vánoc Práce ve stabilní české společnosti Lokalita: Brno – Královo pole Nástup ihned, popř. dohodou Společnost nabízí pracovní příležitost i pracovníkům staršího věku. Pokud Vás pozice zaujala, prosím, zašlete Váš aktuální životopis.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.2.2017