Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Brigáda- pomocnný pracovník 80-120 Kč

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou technických a vysokoteplotních plastů, hledáme vhodné uchazeče na pozici POMOCNÝ PRACOVNÍK DO VÝROBY.

INFORMACE:

  • dlouhodobou práci (brigáda či na zkrácený úvazek - vše dle domluvy)
  • směny dle domluvy ( 4-6hodin denně, cca 20-30 hodin týdně)
  • práci v Dobřanech
  • zázemí stabilní firmy
  • mzdové ohodnocení 80-120 Kč (dle zkušeností)
  • pravidelné výplaty každý měsíc

Náplň práce:

  • výpomoc v řezárně materiálu
  • manipulace s paletovým vozíkem
  • výpomoc při úklidu
  • odpovědnost
  • práce s ručním nářadím( vrtačka, pila,)

POŽADUJEME
  • technicky nadaného kandidáta
  • zručnost, ochotu učit se novým věcem
  • flexibilitu, zodpovědnost

KONTAKT:

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?