BRAND MANAGER pro lifestylový magazín

Mladá fronta a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáme do našeho týmu novou kolegyni/kolegu pro tvorbu marketingu pro lifestylový magazín.

Náplň práce:

    • komplexní marketingová podpora titulu
    • vypracování marketingového plánu, jeho implementace a vyhodnocení
    • zodpovědnost za budget
    • samostatné a aktivní plánovaní a realizace ATL a BTL kampaní
    • zadávání online kampaní
    • úzká spolupráce se šéfredaktorem a redakcí při implementaci mkt strategií a hodnocení jejich úspěšnosti
    • plánování a realizace eventů (vč. produkce)
    • sjednávání barterové spolupráce
    • veškerá administrativa spojená s pozicí brand managera

Požadujeme:

    • zkušenosti z marketingové pozice
    • výborná znalost anglického jazyka
    • kreativitu, samostatnost, zodpovědnost
    • schopnost aktivně vymyslet a dotáhnout projekt do konce
    • pokročilá znalost programů MS Office
    • zkušenosti s online marketingem
    • znalost a ovládání Google Analytics, Google Adwords
    • zkušenost se zadáváním ppc kampaní a jejich vyhodnocováním
    • základní zkušenost v oblasti e-commerce
    • řidičský průkaz sk. B
    • záliby: design, móda, cestování, jídlo, lidi

Nabízíme:

    • náročnou práci v příjemném a kooperujícím kolektivu
    • motivující finanční ohodnocení a podporu osobního rozvoje
    • zaměstnanecké výhody
    • stabilitu silné mediální společnosti
    • nástup ihned

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Mezi vodami 1952/9)

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Sick days, Příspěvek na stravu,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.2.2017