Nabídka již není aktuální

Black Belt specialista

Pro svého klienta, nadnárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici

BLACK BELT SPECIALISTA

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

Úkolem práce bude dosahování úspor, komplexní pohled na výrobu a procesy v ní.
Realizuje vizi úspěšného zavedení Six Sigma v továrně (návrh procesů, procesní řízení a zlepšování procesů).
Ovlivňuje bez přímé formalní nadřízené autority a zároveň má vliv na aplikaci nejefektivnějších nástrojů.

Hlavní zodpovědností je:

Rozšiřuje a integruje systém metody Six Sigma do praxe.
Identifikuje klíčové procesy a klíčové požadavky zákazníka.
Sleduje současnou výkonnost.
Analyzuje možná zlepšení, výbírá nejvhodnější zlepšení a uvádí je do praxe.
Identifikuje překážky v projektech.
Vede a řídí prováděcí týmy.
Informuje o pokroku příslušné stupně vedení podniku.
Získává vstupní informace od zasvěcených operátorů, supervizorů a vedoucích týmů.
Učí a trénuje metody a nástroje strategie Six Sigma.

VÁŠ PROFIL:

  • Praxi v problematice zlepšování
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Znalost Six Sigma na úrovni Black Belt
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Technické myšlení

NAŠE NABÍDKA:

  • Zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • Vysoce motivující finanční ohodnocení
  • Zajímavou a samostatnou práci

Místo výkonu práce: Karviná
Nástup: Dohodou

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Karviná

Referenční číslo: TRKCZ#10136.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Karviná
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví, Strojírenství a průmysl
Account manager, Technik ve strojírenství
Datum zadání: 17.10.2014