Belgie – elektromechanik osobních a užitkových vozů

Nabídka již není aktuální.

Hledáme elektromechaniky motorových vozidel.
Nabízíme legální práci na základě belgické smlouvy.
V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na info@braver.eu

Finanční podmínky:

- atraktivní plat + ubytování zdarma
- bonus:  13. plat, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dopravu, rodinné příspěvky, zdravotní a úrazové pojištění
- úhrada cesty do Belgie (až do výše € 125)
- placená dovolená
- ubytování v nejbližším okolí pracoviště

Náplň práce:

- diagnostika vozidla pomocí diagnostického systému DIAGBOX
- technické kontroly (výměna filtrů a oleje, brzdové, ...)
- výměna spojky, kol,  turba, válce, těsnění hlavy válců, senzory, olejová čerpadla, tažné zařízení, okna atd.
- příprava nastavení vozidla

Požadujeme:

-  komunikativní angličtina/ holandština nebo francouzština
- flexibilita a chuť učit se novým věcem
- udržování  pořádku na pracovišti
-  vlastní auto

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Belgie (Osvoboditelů 2649)

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Finanční bonusy,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.3.2017