Belgie – pomocný elektrikář

Cítíte se s Vašimi pracovními zkušenostmi v ČR nedoceněni? Rádi byste uplatnili svoje zkušenosti v prostředí moderní zahraniční firmy? Právě teď máte šanci se bezpečně dostat s naší agenturou za splněním Vašeho profesního snu. Pro přední belgickou agenturu hledáme šikovné uchazeče na pozici POMOCNÝ ELEKTRIKÁŘ. HLEDÁME KANDIDÁTY PO CELÉ EU- NÁRODNOST EU PODMÍNKOU (TRVALÝ POBYT V EU NESTAČÍ). NEVYBÍRÁME REGISTRAČNÍ ANI JINÉ POPLATKY.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • montáž kabelových žlabů (výška 10 – 15 m)
  • tažení průmyslových kabelů ve velké hale
  • instalace osvětlení
  • práce ve výškách

POŽADUJEME:

  • dobrou fyzickou zdatnost a sílu
  • zkušenost s prací ve výšce
  • angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni

NABÍZÍME:

  • práci pro dlouholetého seriózního partnera
  • benefit- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 8% z platu), 13.plat
  • zajištěné ubytování, pojištění
  • zajištění formalit potřebných k práci a bydlení v NL
  • přesčasy většinou možné
  • zprostředkování práce ZDARMA
  • kontaktní osoba v ČR
  • mzda 12 – 13€ bruto
  • měsíční kontrakty

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (Osvoboditelů 2649)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.1.2017