Nabídka již není aktuální

Automechanik

Baví Vás automobily? Máte praxi s diagnostikou a opravami vozů? Máte zájem pracovat v úspěšné neustále rozvíjející se společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:
AUTOMECHANIK

Náplň práce:

  • dohled nad technickým stavem vozidel
  • koordinace servisních oprav, STK, údržby
  • opravy a údržba automobilů
  • základní montážní práce
  • technické nákupy

Požadavky:

  • min. odborné vyučení
  • praxe na pozici automechanika min.2 roky
  • manuální zručnost a technická zdatnost
  • schopnost organizovat si vlastní čas
  • zájem o auta
  • časová flexibilita
  • vlastní iniciativa

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • příjemné pracovní prostředí
  • neformální společenské aktivity

Pracoviště: Ostrava
Nástup: Ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: [e-mail byl skryt]

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti TEMPO TC, IČ: 26 81 33 35 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Barbora Šamajová
Tel.: 734 760 586
Lokalita: Ostrava
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Automobilový průmysl
Datum zadání: 24.4.2014