Nabídka již není aktuální

Automechanik - Humpolec

Informace
Pro našeho klienta, mezinárodní a dynamickou firmu v Humpolci hledáme automechanika pro servis.
Pracovní doba – směnný provoz: PO-PÁ 7:00 – 15:30; 9:00 – 17:30 (cca 2x/měsíc SO 7:00-15:30)
Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody

Náplň práce
  • Oprava vozidel
  • Dodržování technologie pracovních postupů
  • Péče o servisní nářadí a provozní zařízení
  • Údržba servisu

Co od Vás očekáváme
  • Vyučení v oboru
  • ŘP skupiny C
  • Praxe v autorizovaném servisu nákladních vozidel (2-3 roky výhodou)
  • Dobrá znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
  • Znalost návěsové techniky výhodou
  • Základní znalost práce na PC výhodou - diagnostika
  • Samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
  • Časová flexibilita

Co Vám nabízíme
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce v příjemném prostředí s moderní technologií
  • Možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
  • Motivující finanční ohodnocení - 24 000-27 000 Kč/měsíc
  • Příplatky, příspěvek na životní pojištění, nápoje na pracovišti
  • Dobrý kolektiv

Informace pro uchazeče
  • životopisy posílejte: [e-mail byl skryt], tel.č.: 778522028

Lokalita: Humpolec
Hrubá mzda za měsíc: 24000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Automobilový průmysl
Automechanik
Datum zadání: 26.3.2015