ASISTENT(KA) PŘÍJMU zánovních a ojetých vozů HYUNDAI a KIA

Naše společnost se věnuje prodeji zánovních a ojetých vozů Hyundai a Kia téměř 20 let. Hledáme člověka do týmu, který je zodpovědný, pracovitý a čestný. Jsou to klíčové vlastnosti, na kterých je postavena dlouholetá strategie firmy, zajišťující našim zákazníkům kvalitní a profesionální služby. Prosíme zájemce jen s možností dlouhodobé spolupráce. V rámci této pozice je cca po půl roce možnost vyprofilování pracovníka dle jeho předpokladů a požadavků. Možnost růstu na pozici OFFICE MANAGER. Pozici lze vykonávat na plný i zkrácený úvazek. Dále možnost i částečné práce z domova.

Pracovní náplň:

 administrativní podpora při příjmu vozu do prodeje a při prodeji  administrativní příprava vozu do prodeje, k prezentaci  zadávání inzerce, evidence poptávek  příprava smluv, nabídek, kalkulací  komunikace se zákazníky  úzká spolupráce s lidmi v prodeji, údržbě  koordinace činností s obchodními partnery  příprava podkladů a komunikace s účtárnou a majitelem firmy

Nabízíme:

 práci v malém, přátelském kolektivu  možnost pracovat ve firmě, která má hlavní cíl spokojeného zákazníka  práci ve firmě, která využívá moderní pracovní nástroje se zavedenými pracovními postupy  s ohledem na velikost firmy možnost získání praxe s velkým pracovním rozsahem  základní mzda + odměny

Od Vás očekáváme:

 Minimálně SŠ vzdělání  Brát na sebe odpovědnost, schopnost samostatné práce  Flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost, loajalitu  Aktivní řidič výhodou  Znalost práce na PC podmínkou Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:

Jana Horáčková tel: 604 243 034 email: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 5 (Strakonická 24)

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.12.2016