Asistentka nákupu s NJ

Pro podporu týmu oddělení nákupu nábytku hledáme vhodného uchazeče na pozici Asistent/ka nákupu

Náplň práce :

    • správa administrativy v rámci oddělení nákupu
    • vystavování, správa a kontrola správnosti objednávek
    • spolupráce s dodavateli
    • zakládání nových dodavatelů do systému
    • plánování reklamy
    • skenování, tisk dokumentů a smluv
    • pravidelné zpracování reportů a statistik
    • podpora prodeje
    • přijímání návštěv
    • překlady

Požadujeme :

    • min. SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru, vhodné též pro absolventa VŠ
    • velmi dobré organizační, administrativní a komunikační schopnosti
    • samostatnost, spolehlivost a týmového ducha
    • časovou flexibilitu
    • ochotu učit se novým věcem
    • znalost práce na PC (MS Office- především MS Excel, Outlook, internet)
    • předchozí zkušenosti v oblasti nákupu velkou výhodou
    • komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
    • znalost polského jazyka výhodou
    • řidičský průkaz skupiny B
    • ochotu cestovat- občasné pracovní cesty

Nabízíme :

    • zkrácený pracovní úvazek 30 hodin týdně; případně plný pracovní úvazek
    • práci v úspěšné mezinárodní společnosti
    • příjemné pracovní prostředí
    • odpovídající finanční ohodnocení
    • zajímavou a různorodou činnost
    • stravenky
    • věrnostní volno
    • pružnou pracovní dobu
    • firemní akce
    • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím, pošlete nám Váš strukturovaný životopis v ČJ a NJ.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.4.2017