Asistent/tka oddělení financování - České Budějovice

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici: Asistent/tka oddělení financování.

Požadujeme:

- VŠ, SŠ ekonomického či obchodního směru (opt. Bc.)

- praxe a znalost finančních produktů výhodou

- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

- znalost MS Office, zejména MS Excel - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

- dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

- pečlivost, samostatnost, týmová spolupráce

- flexibilita, zodpovědnost, bezúhonnost

Náplň práce:

- zajišťování a správa financování společností skupiny KG

- jednání s leasingovými společnostmi

- příprava podkladů pro financování koncových zákazníků

- administrativa spojená s pojištěním skupiny KG

Nabízíme:

- pozice ve stabilní a silné společnosti

- práce na hlavní pracovní poměr

- dynamický zavedený tým profesionálů

- zajímavé firemní benefity

- možnost kariérního a profesního růstu

- propracovaný systém dalšího vzdělávání

- motivační finanční ohodnocení

- týden dovolené navíc

- stravenky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

12.1.2017