Nabídka již není aktuální

Asistent/ka prodeje

Máte obchodního ducha a hledáte zajímavou práci, kde budete v kontaktu s lidmi? Jste komunikativní a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost zabývající se prodejem designových šperků, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici

ASISTENT/KA PRODEJE (nn)

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Aktivní prodej šperků
  • Zodpovědnost za svěřené zboží

Požadujeme:

  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost RJ výhodou
  • Příjemný vzhled a vystupování
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Praxi na podobné pozici – výhodou
  • Nástup možný ihned

Nabízíme:

  • Zajímavou práci
  • Základní ohodnocení 15.000 Kč + bonusový systém i ve zkušební době
  • Stravenky
  • Profesní růst
  • Vzdělávací kurzy

Zaregistrujte se na www.adecco.cz, v případě jiné nabídky Vás budeme rádi kontaktovat sami.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Obchod
Prodavač/ka
Datum zadání: 25.2.2015