Asistent/ka oddělení realizací

Společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. (http://www.landmark.cz/) je součástí holdingu LANDMARK HOLDING a.s. a specializuje se na oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky. V této oblasti se zaměřuje zejména na audity pracovněprávní dokumentace a pracovních procesů. Nyní hledáme asistenta realizací, který se bude podílet na zpracování podkladů kolem těchto auditů a jehož náplní práce budou následující činnosti:

Pracovní náplň:

příprava podkladů na audity zpracování dokumentů od auditorů emailová a telefonická komunikace se zaměstnanci mzdových účtáren a personálních oddělení příprava obchodních smluv, objednávek a plných mocí na schůzky pro jednatele, evidence veškerých podepsaných smluv atd. (zakládání, skenování do optického archivu a zapisování do evidence)

Požadujeme:

perfektní znalost práce na PC – především Excel, Outlook, internet minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou) zkušenosti s obdobnou pracovní náplní výhodou (pracovní smlouvy, příprava mezd) řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

zajímavou pracovní náplň nástupní plat 20 000Kč/měsíčně s navýšením po zaškolení kontinuální vzdělávání perspektivní práci nástup možný ihned Strukturovaný životopis v ČJ zašlete s průvodním dopisem na e-mail [e-mail byl skryt] Do předmětu e-mailu uveďte „Asistent oddělení realizací“

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (U Háje 507/26)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.1.2017