Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta zabývajícího se oborem elektro, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Asistenta/ky nákupu.

Náplň práce:

  • spolupráce na vytváření portfolia produktů
  • reporting výsledků, vytváření tabulek
  • administrativa spojená s portfoliem produktů
  • komunikace s exportním, logistickým a obchodním oddělením
  • spolupráce na marketingových akcích
  • místo výkonu práce: Praha Východ (dobrá dostupnost z Prahy i okolí)

Nabízíme:

  • stabilní zázemí české nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení + nabídka benefitů
  • dlouhodobé uplatnění

Požadujeme:

  • výbornou znalost MS Office (hlavně MS Excel, znalost grafů a statistiky)
  • zkušenosti z nákupního prostředí min. 2 rok (stačí při studiu)
  • znalost SAP výhodou
  • časovou flexibilitu
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

20.10.2017